0%

Cebeci Residence Pendik


Tamamlandı 2022

Mükemmeli arayanlardansanız ideale ulaşmak için kusursuzu yakalamak gerektiğini iyi bilirsiniz.

Proje Hakkında

Proje Pendik Marina’ya 1km uzaklıkta, konut ağırlıklı bir muhitte, ticari potansiyeli yüksek bir cadde üzerinde yer almaktadır. 4 temel fonksiyonu içerisinde barındırmaktadır. Ticaret, Konut, Ofis, ve Sosyal Tesisler. 

Konut, ofis ve ticari konsepte sahip olan PENDİK CEBECİ RESIDENCE, 2 Bloktan oluşan, 89 Konut ve 53 Ticari (59m2 ile 400m2) arasında değişen 1+0 (stüdyo), 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 4+2 dubleks konut seçenekleri ile hayalinizdeki kusursuz dünyayı gerçeğe dönüştürüyor.

cebeci residence pendik

Proje Detayları

PENDİK CEBECİ RESİDENCE, Türkiye’ nin en prestijli gayrimenkul ödüllerinin dağıtıldığı SİNG OF THE CİTY AWARDS Yarışması’ nda Devam Eden Projeler kategorisinde ‘’En İyi Çok Katlı Konut Projesi’’ ödülünü alarak mükemmelin peşindeki arayışımızı taçlandırdı.

2 konut bloğunun yerleşiminde, deniz manzarası da göz önünde tutulmuş, birbirlerinin ve çevredeki binaların görüşünü kesmeyecek şekilde konumlandırılmışlardır.

PENDİK CEBECİ RESİDENCE, Adalar manzarasına hakim, Pendik Marina ya yürüme mesafesinde olup, yanı başınızda yer alan Metro ve Marmaray istasyonu ile Kadıköy’ e 30 dakika, Taksim’ e 55 dakikada ulaşabilirsiniz.

İDO Pendik İskelesine 5 dakika, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’ na 15 dakika uzaklıktadır.

Sahil yolundan TEM ve E-5 bağlantılarına ulaşmak çok kolay. Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ ne giden yollar yine bölgeden geçiyor.

Ayrıcalıklı rezidans hizmetleriyle de farklılaşan Cebeci Residence Pendik’te,

gibi hayatınızı renklendirecek ve kolaylaştıracak birçok imkan bulunuyor. Cebeci Residence Pendik, lüksü sizin için bir yaşam biçimi haline getiriyor.