0%

Hakkımızda

COLOR Proje Pazarlama;

İnşaat sektöründe, yerli ve yabancı yatırımcı ve fonların Türkiye’ de üreteceği inşaat projelerinin, proje aşamasından pazarlamaya, satış sürecinden müşteri memnuniyetine kadar tüm iş süreçlerinde önemli hizmetler sunan, profesyonel bir pazarlama ve satış organizasyonudur.

COLOR MiSYONU

pexels-photo-1661004

COLOR; Uzman ve eğitimli kadrosuyla İnsana saygı, müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla, sektörün önde gelen konut projesi geliştirme, pazarlama ve satış kuruluşları arasında yer almaktadır.

color vizyonu

pexels-photo-269077

COLOR, bir inşaat projesinin kimler için ve nasıl planlanması gerektiğinden, proje ismine, fiyatların tespitinden, pazarlama ve satış stratejilerine, reklam, basın ve halkla ilişkiler çalışmalarından, satış kampanyaları oluşturulmasına, yerli ve yabancı müşteri pazarlıklarından, son ünitenin hak sahibine teslim edilmesine kadar, bir projenin pazarlama ve satış sürecinin tüm aşamalarında bizzat yer alarak, profesyonel hizmetler ve akılcı çözümler üreten, sektörünün en güçlü temsilcilerinden biridir.

KURUCU

Gökhan KÖKSAL

HAKKINDA

1986 yılında Çorum’un Mecitözü ilçesinde dünyaya gelen Gökhan KÖKSAL, ilk, orta ve lise öğrenimini Mecitözü’nde, üniversiteyi ise A.Ö.F. Ekonomi bölümünü tamamlayarak ticarete atılmıştır. 2014 yılında başlamış olduğu ticaret hayatında; gayrimenkul sektöründe ilerleyerek, 2016 yılı Color Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasını kurmuştur. Konut projelerinin geliştirilmesi ve pazarlanması alanlarında eğitim ve sertifikalar almıştır.
Yurtiçi ve yurtdışı gayrimenkul pazarında inşaat projelerinin geliştirilmesi, pazarlanması ve satış ofisi yönetimi konusunda, 2020 yılında kurduğu “Color İnşaat Proje Geliştirme Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.’ ni” kurumsal kimliği ile devam ettirmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Gayrimenkul Hukuk Mahkemelerinde BİLİRKİŞİ olarak görev almaktadır.
Gayrimenkul Hukuku Uyuşmazlıklarında ARABULUCU olarak görev almaktadır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

SOSYAL PROFİLLER

SERTİFİKALAR

  1. Gayrimenkul (Taşınmaz) Bilirkişi Uzmanı – Yeminli
  2. Gayrimenkul (Taşınmaz) Uyuşmazlıklarda Arabulucu – Yeminli
  3. Proje Geliştirme ve Pazarlama Eğitimi – Lisanslı
  4. Mesleki Yeterlilik Belgesi
  5. Taşınmaz Ticareti Belgesi

Daha Fazlası İçin